Letenka Ryanair - Řecko - Volos - 1 300 Kč

Pláž ve městě Volos

Pláž ve městě Volos

Dopravce Ryanair má opět v nabídce velice lákavý tarif letenek při odletu z Německa, tentokrát do Řecka. Zpáteční letenka z Frankfurtu-Hahn do města Volos může být vaše za luxusních 1 300 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 25. 3. 2012 v 09:55 s návratem 5. 4. ve 12:15.

 

Volos je město v Thessalii ve středním Řecku na březích Egejského moře. Město je vzdáleno asi 326 kilometrů severně od Athén a je v něm spousta zajímavých historických staveb a dalších zajímavostí. Z Prahy žádná letecká společnost lety do Volosu nenabízí! Do Volosu létá z Německa ještě Air Berlin z Norimberku a to až od května a nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 5 619 korun!

 

Klíčová slova: Řecko, Volos, Německo, Frankfurt, Air Berlin, Norimberk

 

Publikováno: 03.02.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ryanair - Řecko - Volos - 1 300 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejhledanější akční letenky

Ryanair - Kréta - Chania - 900 Kč Nízkonákladový dopravce Ryanair přich...
Ryanair logo
Ryanair - Sardinie - Cagliari - 900 Kč Letecká společnost Ryanair nabíz...
Ryanair logo
easyJet - Řecko - Soluň - 2 825 Kč Letecká společnost easyJet nabízí ak...
easyJet logo
Wizz Air - Itálie - Benátky - 1 100 Kč Letecká společnost Wizz Air nabí...
Wizzair logo

© 2008-2011 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o., dodavatelé zpravodajství ČTK, AP. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu
je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Redakce, Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 

Doporuč:

Sdíl.
TOPlist