Letenka Condor - Chorvatsko - Dubrovník - 2 450 Kč

Condor logo

Condor logo

Dubrovník, opevnění města

Dubrovník, opevnění města

Podle cestovních kanceláří bude letos v létě jednou z turisticky nejžádanějších destinací opět Chorvatsko a právě do této země nabízí letecká společnost Condor senzační akční tarif letenek. Zpáteční letenku včetně všech poplatků z Frankfurtu do Dubrovníku můžete pořídit za neodolatelných 2 450 korun! Letenky je potřeba zakoupit nejpozději do dnešní půlnoci 5. května!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 10. 6. 2012 v 18:10 s návratem 17. 6. ve 20:55.

 

Dubrovník leží na jihu Chorvatska na břehu Jaderského moře a právem je označován jako perla Jadranu. Jeho historické centrum je zapsáno na seznamu UNESCO. Mezi nejznámější historické památky města patří kostel svatého Blažeje, Knížecí palác a pevnost svatého Jana s námořním muzeem. Za návštěvu také rozhodně stojí přístav na předměstí Gruž s tradičním tržištěm. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Dubrovníku z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 8 734 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Chorvatsko, Dubrovník, Frankfurt

 

Publikováno: 05.05.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Condor - Chorvatsko - Dubrovník - 2 450 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist