Letenka Qatar Airways - Nový Zéland - Auckland - 18 434 Kč

Auckland, přístav

Auckland, přístav

Luxusní letecká společnost Qatar Airways nabízí na letošní podzim akční tarif letenek na Nový Zéland. Letenky jsou za lákavou cenu a navíc se budete moci pochlubit, že jste absolvovali nejdelší komerční let současnosti (14 534 kilometrů a doba letu 17h a 40 minut). Pokud patříte mezi majitele kreditní či platební karty MasterCard, tak můžete získat ještě navíc slevu 5-10 procent z ceny letenky (platí do 21. května 2017)! Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Varšavy do Aucklandu s návratem do Berlína může být vaše za krásných 18 434 korun! Při obou letech se letí s mezipřistáním v Dauhá.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 7. listopadu 2017 v 09:50 s návratem 20. listopadu ve 14:40.

Auckland se nachází na Severním ostrově Nového Zélandu a je největším městem země. Dnes je vzkvétajícím a rychle se rozvíjejícím městem s kosmopolitní atmosférou. Největší novozélandské město přitahuje svým mírným klimatem a příhodnými podmínkami tisíce návštěvníků. Najdete zde jak památky z viktoriánské doby, tak živá předměstí a pozoruhodné spící sopky v okolí města, z nichž se nabízí úchvatné výhledy na panorama Aucklandu. Pokud byste chtěli ve stejném termínud odletět do Aucklandu z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 26 727 korun a navíc budou během letu dvě mezipřistání!

Klíčová slova: Nový Zéland, Auckland, Varšava, Dauhá, Berlín

 

Publikováno: 11.05.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Qatar Airways - Nový Zéland - Auckland - 18 434 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejhledanější akční letenky

SmartWings - SAE - Dubaj - 4 727 Kč Na lince z Prahy do Dubaje začne od...
Smart Wings logo
Ryanair - Izrael - Ejlat - 778 Kč Irský nízkonákladový dopravce Ryanair...
Ryanair logo
Ryanair - Německo - Berlín - 474 Kč Irská nízkonákladová společnost Rya...
Ryanair logo
Ryanair - Řecko - Korfu - 780 Kč Irský nízkonákladový dopravce Ryanair ...
Ryanair logo

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist