Letenka Qatar Airways - Nový Zéland - Auckland - 18 434 Kč

Logo společnosti Qatar Airways

Logo společnosti Qatar Airways

Auckland, přístav

Auckland, přístav

Luxusní letecká společnost Qatar Airways nabízí na letošní podzim akční tarif letenek na Nový Zéland. Letenky jsou za lákavou cenu a navíc se budete moci pochlubit, že jste absolvovali nejdelší komerční let současnosti (14 534 kilometrů a doba letu 17h a 40 minut). Pokud patříte mezi majitele kreditní či platební karty MasterCard, tak můžete získat ještě navíc slevu 5-10 procent z ceny letenky (platí do 21. května 2017)! Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Varšavy do Aucklandu s návratem do Berlína může být vaše za krásných 18 434 korun! Při obou letech se letí s mezipřistáním v Dauhá.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 7. listopadu 2017 v 09:50 s návratem 20. listopadu ve 14:40.

Auckland se nachází na Severním ostrově Nového Zélandu a je největším městem země. Dnes je vzkvétajícím a rychle se rozvíjejícím městem s kosmopolitní atmosférou. Největší novozélandské město přitahuje svým mírným klimatem a příhodnými podmínkami tisíce návštěvníků. Najdete zde jak památky z viktoriánské doby, tak živá předměstí a pozoruhodné spící sopky v okolí města, z nichž se nabízí úchvatné výhledy na panorama Aucklandu. Pokud byste chtěli ve stejném termínud odletět do Aucklandu z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 26 727 korun a navíc budou během letu dvě mezipřistání!

Klíčová slova: Nový Zéland, Auckland, Varšava, Dauhá, Berlín

 

Publikováno: 11.05.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Qatar Airways - Nový Zéland - Auckland - 18 434 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist