Letenka Aegean Airlines - Řecko - Athény - 3 225 Kč

Logo letecké společnosti Aegean Airlines

Logo letecké společnosti Aegean Airlines

Athény - Akropole

Athény - Akropole

Dalším novým dopravcem, který letos vstoupí na pražské letiště v Ruzyni bude řecká letecká společnost Aegean, který začne od 24. května létat na pravidelné lince z Prahy do Athén s frekvencí tří letů týdně (úterý, čtvrtek, sobota). Tato linka bude operována letounem Airbus A320 s kapacitou 168 cestujících. Samozřejmostí je také nabídka akčních tarifů letenek na tuto novou linku. Zpáteční letenku včetně všech poplatků tak můžete pořídit za přijatelných 3 225 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 26. 5. 2012 v 11:45 s návratem 31. 5. v 09:20.

 

Athény jsou hlavním městem Řecka a leží na poloostrově Attika. Město je plné antických památek, které není potřeba představovat, jedná se například o komplex Akropolis a Dionýsův amfiteátr. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Athén s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 6 884 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Řecko, Athény

 

Publikováno: 23.03.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Aegean Airlines - Řecko - Athény - 3 225 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist