Letenka Air Berlin - Dominik. rep. - Puerto Plata - 9 225 Kč

Air Berlin logo

Air Berlin logo

Pláž v Puerto Plata

Pláž v Puerto Plata

Letecká společnost Air Berlin nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří opravdovou last minute lahůdku v podobě zpáteční letenky včetně všech poplatků z Mnichova do přímořského letoviska Puerto Plata v Dominikánské republice za neuvěřitelných 9 225 korun.

 

Odcestovat můžete buď na 18 nebo 19 dní. Na oba tyto termíny se odlétá z Mnichova 27.2. v 17:35 s návratem 17.3. v 15:25. Let je přímý, přičemž z Mnichova se letí se společností Air Berlin a zpáteční cesta je s aeroliniemi Condor.

 

Puerto Plata je opravdovým turistickým rájem na zemi, průměrné teploty se zde v tomto období pohybují kolem 30 stupňů Celsia. Tato akce je i přes odlet z Mnichova opravdu cenová bomba, jelikož ceny nejlevnějších zpátečních letenek do Puerto Platy se normálně pohybují přes 30 tisíc korun a navíc jsou vždy nutné dvě mezipřistání při odletu z Prahy!

 

Tato cena letenky platí pouze při rezervaci prostřednictvím webu cestovní kanceláře L'Tur na www.ltur.com (http://www.ltur.com/de/flug.htm)

 

Klíčová slova: Dominikánská republika, Mnichov, L'Tur, Condor

 

Publikováno: 25.02.2011
Aktualizováno: 02.09.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Air Berlin - Dominik. rep. - Puerto Plata - 9 225 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist