Letenka Air Berlin - Maledivy - Malé - 6 225 Kč

Air Berlin logo

Air Berlin logo

Exotická pláž s lehátky

Exotická pláž s lehátky

Letecká společnost Air Berlin nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur super last minute letenky na oblíbené Maledivy za velice lákavou cenu. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Düsseldorfu do Malé může být vaše za krásných 6 225 korun! Cena je to samozřejmě lákavá, ale také je dobré vědět, že právě v hlavním městě Malé probíhají nyní po odstoupení maledivského prezidenta Muhammeda Našída nepokoje a například německé ministerstvo zahraničí varuje své občany, aby se Malé úplně vyhnuli.

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 11. 2. 2012 ve 20:35 s návratem 26. 2. ve 12:20.

 

Maledivy jsou díky naprosto exkluzivním podmínkám jedním z opravdových turistických rájů naší planety, který dokáže bezezbytku uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět na Maledivy z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 20 131 korun a navíc budou během letu dvě mezipřistání!

 

Klíčová slova: Maledivy, Malé, Düsseldorf, L'Tur

 

Publikováno: 09.02.2012
Aktualizováno: 09.02.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Air Berlin - Maledivy - Malé - 6 225 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist