Letenka Air Berlin - Španělsko - Málaga - 3 100 Kč

Air Berlin logo

Air Berlin logo

Město Málaga panorama

Město Málaga panorama

Letecká společnost Air Berlin nabízí akční tarify letenek, které platí při zakoupení letenky nejpozději do půlnoci 14. února! Díky tomu můžete například pořídit zpáteční letenku včetně všech z Berlína – Tegel do španělské Málagy za skvělých 3 100 korun! U obou cest se jedná o přímé lety!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 13. 4. 2012 v 15:00 s návratem 18. 4. ve 13:00.

 

Málaga je druhé největší město autonomního společenství Andalusie a nachází se na jihu Španělska na pobřeží Středozemního moře v oblíbené turistické lokalitě nazývané Costa del Sol (Slunečné pobřeží). Město nabízí spoustu zajímavých historických památek, jako je například římský amfiteátr, hrad Gibralfaro, maurská pevnost Alcazaba a také nepřehlédnutelné aréna pro býčí zápasy – Plaza de Toros. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Málagy z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 6 706 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Španělsko, Málaga, Berlín

 

Publikováno: 13.02.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Air Berlin - Španělsko - Málaga - 3 100 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist