Letenka Air Berlin - USA - Chicago - 8 883 Kč

Air Berlin logo

Air Berlin logo

Panoráma města

Panoráma města

Německá letecká společnost Air Berlin nabízí akční tarif letenek do USA za lákavé ceny. Zpáteční letenka včetně všech popltaků z Mnichova do Chicaga může být vaše za báječných 8 883 korun!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 1. listopadu 2015 v 06:15 s návratem 8. listopadu v 15:45. Při obou letech se letí s krátkým mezipřistáním v Berlíně. Za stejnou cenu jsou k dispozici letenky pro cesty až do 13. března 2016. Rezervace letenek je nutná do 15. prosince!

Město Chicago leží ve středozápadě USA ve státě Illinois na břehu Michiganského jezera. Třetí nejlidnatějsí město USA nabízí turistům nejen moderní výškové stavby typické pro každé americké velkoměsto, ale i dostatečné možnosti pohybu v přírodním prostředí. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Chicaga z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 15 511 korun a rovněž poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: USA, Chicago, Mnichov, Berlín  

 

Publikováno: 15.10.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Air Berlin - USA - Chicago - 8 883 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist