Letenka Air Canada - USA - New York - 6 790 Kč

Air Canada logo

Air Canada logo

Západ slunce nad New Yorkem

Západ slunce nad New Yorkem

Letecká společnost Air Canada nabízí akční tarif letenek, díky kterému si můžete již nyní naplánovat návštěvu Spojených států amerických. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Berlína do New Yorku může být vaše za báječných 6 790 korun! Při letu tam se letí s mezipřistáním v Torontu a při letu zpět je mezipřistání v Bruselu.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet ve dne 11. června 2018 ve 12:00 s návratem dne 18. června v 18:15.

Nejlidnatější metropole Spojených států amerických, rozkládající se na východním pobřeží země při ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu, je rovněž známá pod přezdívkou Velké jablko. Neváhejte a při své návštěvě města si ukousněte z tohoto šťavnatého plodu pořádné cestovatelské sousto! Můžete si být jisti, že vám v ústech nezhořkne a návštěva New Yorku se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Pokud byste chtěli vce stejném termínu odletět do New Yorku z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 11 361 korun a rovněž poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: USA, New York, Berlín

 

Publikováno: 13.09.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Air Canada - USA - New York - 6 790 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist