Letenka Air China - Tchaj-wan - Tchaj-pej - 8 678 Kč

Logo letecké společnosti Air China

Logo letecké společnosti Air China

Tchaj-pej, mrakodrap Taipei 101

Tchaj-pej, mrakodrap Taipei 101

Letecká společnost Air China nabízí akční tarif letenek od našich západních sousedů, díky kterému se můžete během listopadu vypravit do Tchaj-wanu. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Mnichova do Tchaj-peje může být vaše za velice přijatelných 8 678 korun! Při obou letech se letí s mezipřistánmím v Šanghaji.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet ve dne 3. listopadu 2019 ve 12:20 s návratem ve dne 17. listopadu v 17:50.

Tchaj-pej je hlavním a největším městem Čínské republiky, tedy státu, jenž je běžně známý pod jménem Tchaj-wan a který leží na stejnojmenném ostrově, odděleném od kontinentální Číny vlnami Tchajwanského průlivu. Světově proslulý je i mrakodrap Tchaj-pej 101, který měří 509 metrů, byl dokončen v roce 2004 a je jednou z nejvyšších budov naší planety. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Tchaj-peje z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 14 573 korun a navíc budou během cesty dvě mezipřistání!

Klíčová slova: Tchaj-wan, Tchaj-pej, Mnichov

 

Publikováno: 11.07.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Air China - Tchaj-wan - Tchaj-pej - 8 678 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist