Letenka Air Transat - Kanada - Vancouver - 8 642 Kč

Logo společnosti Air Transat

Logo společnosti Air Transat

Vancouver

Vancouver

Kanadské aerolinie Air Transat mají ve své nabídce cenově výhodné tarify letenek do Kanady při odletu z Londýna. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Londýna (Gatwick) do Vancouveru může být vaše za senzačních 8 642 korun! Zpáteční letenku do Londýna doporučujeme zakoupit u Ryanairu, kde vás zpáteční letenka z Brna do Londýna vyjde na 1 882 korun. Pokud je ale pro vás lepší odlet do Londýna z Prahy, tak nejlevnější zpáteční letenky nabízí Wizz Air za 2 374 korun.

 

Letenky z Londýna do Vancouveru za tuto jedinečnou cenu se vztahují na odlet 6. 10. 2011 v 09:20 s návratem 13. 10. ve 14:50.

 

Vancouver je třetím největším městem Kanady a mnozí ho považují za vůbec nejkrásnější město pacifického pobřeží Severní Ameriky. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Vancouveru z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 22 123 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Kanada, Vancouver, Londýn, Ryanair, Wizz Air

 

Publikováno: 26.09.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Air Transat - Kanada - Vancouver - 8 642 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist