Letenka Air Via - Bulharsko - Varna - 1 917 Kč

Logo společnosti Air Via

Logo společnosti Air Via

Varna, písčitá pláž

Varna, písčitá pláž

Pokud se letos chystáte na dovolenou do Bulharska a nechce se vám trmácet několik hodin autem, pak by vás mohl zaujmout akční tarif letenek od letecká společnosti Air Via, která nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur poslední volné letenky za super ceny!

Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Kolína nad Rýnem do Varny může být vaše za krásných 1 917 korun!

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 14. června 2014 v 06:35 s návratem 24. června ve 13:30.

Varna je třetím největším městem Bulharska, leží na východě země na pobřeží Černého moře. Ve městě se nachází velké množství historických památek, ale pro turisty jsou největším lákadlem krásné pláže, na kterých vyvěrají termální prameny a stékají přímo do moře. Další atrakcí je městský park Primorski s akváriem, delfináriem a zoologickou zahradou. Dalším magnetem na turisty jsou starořímské termální lázně, které jsou třetí největší v Evropě. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Varny z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 7 748 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Bulharsko, Varna, Kolín nad Rýnem, L'Tur

 

Publikováno: 05.06.2014
Aktualizováno: 05.06.2014
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Air Via - Bulharsko - Varna - 1 917 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist