Letenka Air Via - Bulharsko - Varna - 2 350 Kč

Logo společnosti Air Via

Logo společnosti Air Via

Varna, pláž

Varna, pláž

Bulharský charterový dopravce Air Via nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur last minute letenky do Bulharska při odletu z Německa. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Frankfurtu do Varny může být vaše za solidních 2 350 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 20. 6. 2012 v 07:10 s návratem 4. 7. v 04:35.

 

Varna je třetím největším městem Bulharska, leží na východě země na pobřeží Černého moře. Ve městě se nachází velké množství historických památek, ale pro turisty jsou největším lákadlem krásné pláže, na kterých vyvěrají termální prameny a stékají přímo do moře. Další atrakcí je městský park Primorski s akváriem, delfináriem a zoologickou zahradou. Dalším magnetem na turisty jsou starořímské termální lázně, které jsou třetí největší v Evropě. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Varny z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 15 221 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Bulharsko, Varna, Frankfurt, L'Tur

 

Publikováno: 18.06.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Air Via - Bulharsko - Varna - 2 350 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist