Letenka American Airlines - USA - New York - 6 590 Kč

American Airlines

American Airlines

Brooklyn Bridge

Brooklyn Bridge

Letecká společnost American Airlines ve spolupráci s dopravcem Finnair nabízí akční tarif letenek, díky kterému se můžete během října podívat do USA. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Mnichova do New Yorku může být vaše za velice pěkných 6 590 korun! Při letu tam se letí s mezipřistáním v Madridu a při letu zpět s mezipřistáním v Helsinkách.

Tato cena letenky se vztahuje napříkad na odlet ve dne 20. října v 07:30 s návratem ve dne 27. října ve 20:05.

Nejlidnatější metropole Spojených států amerických, rozkládající se na východním pobřeží země při ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu, je rovněž známá pod přezdívkou Velké jablko. Neváhejte a při své návštěvě města si ukousněte z tohoto šťavnatého plodu pořádné cestovatelské sousto! Můžete si být jisti, že vám v ústech nezhořkne a návštěva New Yorku se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Pokud byste chtěli vce stejném termínu odletět do New Yorku z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 11 891 korun a rovněž poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: USA, New York

 

Publikováno: 13.06.2019
Aktualizováno: 13.06.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka American Airlines - USA - New York - 6 590 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist