Letenka American Airlines - USA - San Francisco - 6 637 Kč

American Airlines

American Airlines

Pohled na město přes Golden Gate Bridge

Pohled na město přes Golden Gate Bridge

Letecká společnost American Airlines nabízí akční tarif letenek, díky kterému se můžete letos během května vypravit do USA za velice lákavou cenu. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Frankfurtu do San Francisca může být vaše za báječných 6 637 korun!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet ve dne 13. května 2019 v 11:45 s návratem ve dne 27. května v 19:10. při obou letech se letí s mezipřistáním ve finských Helsinkách.

Kalifornské město San Francisco leží na západě Spojených států při pacifických březích. Je obchodním, kulturním i dopravním srdcem významné oblasti San Francisco Bay Area. Nejznámější stavbou je Golden Gate Bridge. Tento most se nachází na severu města, překlenuje průliv Golden Gate a spojuje San Francisco s okresem Marin. Dalšími charakteristickými znaky města jsou známé tramvaje, překonávající velké výškové rozdíly a Chinatown, nejstarší čínská čtvrť v USA. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do San Franciska z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 15 960  korun a rovněž poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: USA, San Francisco, Frankfurt, Helsinky

 

Publikováno: 31.01.2019
Aktualizováno: 31.01.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka American Airlines - USA - San Francisco - 6 637 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist