Letenka ArkeFly - Florida - Miami - 9 600 Kč

Logo společnosti ArkeFly

Logo společnosti ArkeFly

Miami Beach

Miami Beach

Nizozemský dopravce ArkeFly nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur cenově zajímavý tarif letenek na Floridu při odletu z Nizozemska. Zpáteční letenku včetně všech poplatků z Amsterdamu do Miami tak můžete pořídit za velmi pěkných 9 600 korun! Pro let do Amsterdamu doporučujeme využít aerolinky easyJet, které nabízejí zpáteční letenky z Prahy za 3 198 korun, ale pokud by chtěl někdo ještě více ušetřit, tak může letět s dopravcem Wizz Air z Prahy do Eindhovenu (120 km od Amsterdamu) a pak vlakem do Amsterdamu. V tomto případě vás zpáteční letenka vyjde na 1 370 korun.

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 20. 2. 2012 ve 12:55 s návratem 12. 3. ve 21:25.

 

Miami je světoznámé letovisko a druhé největší město Floridy. Toto slunečné město je vyhledávanou destinací turistů z celého světa. Nachází se zde překrásné pláže (proslulá Miami Beach), parky, spousta muzeí a také jedinečná zoologická zahrada. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Miami z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 15 417 korun a navíc budou během cesty dvě mezipřistání!

 

Klíčová slova: Florida, Miami, Nizozemsko, Amsterdam, Eindhoven, L'Tur, easyJet, Wizz Air

 

Publikováno: 16.02.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka ArkeFly - Florida - Miami - 9 600 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist