Letenka ArkeFly - Florida - Orlando - 9 850 Kč

Logo společnosti ArkeFly

Logo společnosti ArkeFly

Letecká společnost ArkeFly nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur akční tarif letenek do USA respektive na Floridu. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Amsterdamu do Orlanda může být vaše za sympatických 9 850 Kč! Pro cestu do Amsterdamu a zpět doporučujeme využít aerolinie easyJet, u kterých pořídíte zpáteční letenku do třech tisíc korun!

 

Tato cena letenek do Orlanda se vztahuje na odlet 5. 3. 2012 ve 12:55 s návratem 12. 3. v 19:05.

 

Orlando je hlavním městem okresu Orange County ve státě Florida. Orlando nabízí mnoho turistických atrakcí, jako je například Walt Disney World Resort, SeaWorld, Universal Orlando Resort a Island of Adventure s Jurským Parkem a právě díky těmto atrakcím navštíví město každoročně přes 51 milionů turistů. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Orlanda z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 16 354 korun a navíc stejně poletíte s mezipřistáním v Amsterdamu a dalšími dvěma městy!

 

Klíčová slova: USA, Orlando, Florida, Amsterdam, L'Tur, easyJet

 

Publikováno: 25.01.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka ArkeFly - Florida - Orlando - 9 850 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist