Letenka ArkeFly - Karibik - Bonaire - 17 136 Kč

Logo společnosti ArkeFly

Logo společnosti ArkeFly

Pobřeží města Kralendijk

Pobřeží města Kralendijk

Opět přinášíme jednu lahůdkovou letenku pro milovníky opravdové karibské exotiky. Nizozemský nízkonákladový dopravce ArkeFly má ve své nabídce tarif letenek do Nizozemských Antyl za opravdu neodolatelnou cenu při odletu z Nizozemska. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Amsterdamu do města Kralendijk na ostrově Bonaire vyjde na exkluzivních 17 136 korun! Pro let do Amsterdamu doporučujeme využít leteckou společnost easyJet, která nabízí zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu za 2 897 korun.

 

Tato jedinečná cena letenek na Bonaire se vztahuje na odlet 22. 9. 2011 v 08:40 s návratem 4. 10. v 16:30.

 

Bonaire je jedním z ostrovů Nizozemských Antil nacházející se před pobřežím Venezuely. Ostrov je díky svým překrásným korálovým útesům jedním z nejlepších míst pro potápění na světě. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět na Bonaire z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 39 617 korun a jen samotný let vám díky dvěma mezipřistáními zabere skoro 37 hodin! Pokud k ceně letenky připočítáte cenu zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu, tak za letenku na Bonaire ušetříte téměř 20 tisíc korun!

 

Klíčová slova: Bonaire, Amsterdam, easyJet

 

Publikováno: 07.09.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka ArkeFly - Karibik - Bonaire - 17 136 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist