Letenka Belle Air - Albánie - Tirana - 4 000 Kč

Logo letecké společnosti Belle Air

Logo letecké společnosti Belle Air

Mešita Ethem Bey - Tirana

Mešita Ethem Bey - Tirana

Albánský nízkonákladový dopravce Belle Air zahájí letos 22. června pravidelnou přímou linku z Prahy do albánské metropole Tirany a stane se tak jediným dopravcem, který bude z české do albánské metropole létat přímo. Belle Air má pro zahájení letů na této nové lince připraven promo tarif letenek, díky kterému vás zpáteční letenky včetně všech poplatků vyjde na 4 000 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 22. 6. 2012 ve 13:00 s návratem 29. 6. v 10:20. Pokud by pro vás byl týden moc, můžete za stejnou cenu odletět jen na tři dny.

 

Tirana je hlavním a zároveň největším městem Albánie, které leží ve středu země u řeky Ishm. Ve městě se nachází spousta zajímavých staveb a dalších atrakcí, které nadchnou každého cestovatele. Jedná se například o Mauzoleum Envera Hodži, Edhem Bayovu mešitu, Národní muzeum a Hodinová věž. Velkým zážitkem je také výlet na nedalekou horu Dajti. Na vrchol hory jezdí lanovka, která stoupá až 1000 metrů nad městem a nabízí tak úchvatný pohled na samotné město a okouzlující okolní přírodu. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Tirany s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 9 076 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Albánie, Tirana

 

Publikováno: 23.04.2012
Aktualizováno: 23.04.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Belle Air - Albánie - Tirana - 4 000 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist