Letenka British Airways - USA - Los Angeles - 6 557 Kč

British Airways logo

British Airways logo

Las Vegas Boulevard

Las Vegas Boulevard

Britský vlajkový dopravce British Airways nabízí akční tarif letenek, díky kterému se můžete během října vypravit do USA. Zpáteční cena letenky včetně nvšech poplatků z Vídně do Los Angeles může být vaše za příjemných 6 557 korun! Při obou letech se letí s mezipřistáním v Londýně a zpáteční let zajišťuje letecká společnost American Airlines.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet ve dne 14. října 2019 v 19:15 s návratem ve dne 28. října ve 20:45.

Počtem obyvatel největší město nejen Kalifornie, ale i celého západního pobřeží a druhé nejlidnatější město USA (větší je jen New York), leží na pobřeží Tichého oceánu a je jednou z nejdůležitějších křižovatek současného globálního světa. Pokud jste si jako svůj cestovatelský cíl vytyčili komplexní poznání Spojených států amerických, pak Město andělů, jak se Los Angeles přezdívá, přirozeně nesmí ve vašem itineráři chybět. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Los Angeles z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 14 631 korun a rovněž poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: USA, Los Angeles, Vídeň, Londýn

 

Publikováno: 18.07.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka British Airways - USA - Los Angeles - 6 557 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist