Letenka British Airways - USA - Los Angeles - 7 290 Kč

British Airways logo

British Airways logo

Radnice v Beverly Hills

Radnice v Beverly Hills

Britská letecká společnost British Airways nabízí akční tarif letenek, díky kterému se můžete například během června příštího roku do USA za přijatelnou cenu. Zpátečnáí letenka včetně všech poplatků z Vídně do Los Angeles může být vaše za příjemných 7 290 korun!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet ve dne 6. června 2019 v 11:15 s návratem ve dne 13. června v 19:30. Při obou letech se letí s krátkým mezipřistáním ve finských Helsinkách.

Počtem obyvatel největší město nejen Kalifornie, ale i celého západního pobřeží a druhé nejlidnatější město USA (větší je jen New York), leží na pobřeží Tichého oceánu a je jednou z nejdůležitějších křižovatek současného globálního světa. Pokud jste si jako svůj cestovatelský cíl vytyčili komplexní poznání Spojených států amerických, pak Město andělů, jak se Los Angeles přezdívá, přirozeně nesmí ve vašem itineráři chybět. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Los Angeles z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 18 834 korun a rovněž poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: USA, Los Angeles

 

Publikováno: 20.12.2018
Aktualizováno: 20.12.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka British Airways - USA - Los Angeles - 7 290 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist