Letenka Bulgarian Air - Bulharsko - Varna - 2 727 Kč

Bulgarian Air Charter logo

Bulgarian Air Charter logo

Varna, pláž

Varna, pláž

Charterový bulharský doprvace Bulgarian Air nabízí ve spolupráci s německou cestovní kanceláří L'Tur super last minute letenky do Bulharska. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Mnichova do Varny může být vaše za skvělých  2 727 korun! Zpáteční let zajišťuje letecká společnost Lufthansa.

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 4. července 2015 ve 21:00 s návratem 12. července v 09:50.

Varna je třetím největším městem Bulharska, leží na východě země na pobřeží Černého moře. Ve městě se nachází velké množství historických památek, ale pro turisty jsou největším lákadlem krásné pláže, na kterých vyvěrají termální prameny a stékají přímo do moře. Další atrakcí je městský park Primorski s akváriem, delfináriem a zoologickou zahradou. Dalším magnetem na turisty jsou starořímské termální lázně, které jsou třetí největší v Evropě. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Varny z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 13 805 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Bulharsko, Varna, L'Tur, Mnichov

 

Publikováno: 02.07.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Bulgarian Air - Bulharsko - Varna - 2 727 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist