Letenka China Southern Airlines - Filipíny - Manila - 9 244 Kč

Logo letecké společnosti China Southern Airlines

Logo letecké společnosti China Southern Airlines

Dračí lodě v Manila Bay

Dračí lodě v Manila Bay

Pokud se chcete ještě před koncem roku vypravit na Filipíny, pak by vás rozhodně mohla zaujmout akční cena letenek od letecké společnosti China Southern Airlines. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Frankfurtu do Manily může být vaše za skvělých 9 244 korun! Při obou letech se letí s mezipřistáním v čínském Kantonu.

Tato cena letenky se vztahuje na odlet dne 9. prosince 2017 ve 13:55 s návratem 25. prosince ve 12:00.

Manila je hlavním městem Filipín se nachází na jihozápadě ostrova Luzon u Manilského zálivu na řece Pasig. Turisticky nejatraktivnější částí města je Intramuros, jakési „město ve městě“, oblast obehnaná zdí, která měla chránit španělské kolonizátory a dnes tu najdete nejlepší ukázky koloniální architektury. Zde se nachází pevnost Santiago, manilská katedrála s typickou obrovskou kupolí, kostel sv. Augustina a rovněž několik zajímavých muzeí. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Manily z Prahy, tak vás nejlevnější zpátzeční letenka vyjde na 20 945 korun a během obou letů budou dvě mezipřistání.

Klíčová slova : Filipíny, Manila, Frankfurt

 

Publikováno: 08.11.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka China Southern Airlines - Filipíny - Manila - 9 244 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist