Letenka Condor - Brazílie - Recife - 17 075 Kč

Condor logo

Condor logo

Recife, pláž Boa Viagem

Recife, pláž Boa Viagem

Letecká společnost Condor nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur last minute letenky do Brazílie za zajímavé ceny při odletu z Německa. Zpáteční letenka s přímým letem včetně všech poplatků z Frankfurtu do brazilského města Recife za solidních 17 075 korun!

 

Tato cena se vztahuje na odlet 25. 11. 2011 v 09:25 s návratem 2. 12. v 17:20. Pokud byste chtěli v Brazílii strávit 14 dní, tak můžete odletět ve stejném termínu za stejnou cenu letenek.

 

Recife je hlavní město státu Pernambuco na severovýchodě Brazílie na pobřeží Atlantského oceánu. Kromě krásných pláží a letních teplot nabízí Recife mnoho turisticky zajímavých míst, jako je například tržnice Mercado de São José a historické centrum města – Olinda, které je na seznamu UNESCO. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Recife z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 30 503 korun a navíc se letí s dvěma mezipřistáními!

 

Klíčová slova: Brazílie, Recife, Frankfurt, L'Tur

 

Publikováno: 23.11.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Condor - Brazílie - Recife - 17 075 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist