Letenka Condor - Karibik - La Romana - 8 937 Kč

Condor logo

Condor logo

Pobřeží letoviska La Romana

Pobřeží letoviska La Romana

Německá letecká společnost Condor nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur poslední volné last minute letenky do Karibiku, respektive do Dominikánské republiky. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Frankfurtu do letoviska La Romana může být vaše za solidních 8 937 korun! Při obou letech se letí přímo bez mezipřistání.

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 18. 1. 2014 v 11:40 s návratem 1. 2. v 19:00.

La Romana je oblíbené turistické letovisko nacházející se na jihovýchodě Dominikánské republiky. Najdete zde luxusní turistický komplex Casa de Campo, který je považován za jeden z nejlepších v celém Karibiku. Mezi turistické atrakce patří nádherná pláž Bayahibe, poutní místo Viva Windham Dominicus a národní park East National Park s unikátními zástupci z rostlinné a živočišné říše. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do La Romana z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 30 803 korun a navíc budou během letu dvě mezipřistání!

Klíčová slova: Dominikánská republika, La Romana, L'Tur

 

Publikováno: 16.01.2014
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Condor - Karibik - La Romana - 8 937 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist