Letenka Condor - Madeira - Funchal - 4 625 Kč

Condor logo

Condor logo

Funchal, botanická zahrada

Funchal, botanická zahrada

Letecká společnost Condor nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur další z mnoha super last minute letenek, pro dnešní den do Portugalska. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Frankfurtu do Funchalu na ostrově Madeira vyjde na přijatelných 4 625 korun! Zpáteční let z Madeiry zajišťuje dopravce TUIfly.

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 9. 2. 2012 v 11:55 s návratem 21. 2. v 10:00.

 

Funchal je hlavním městem portugalského souostroví Madeira. Ve Funchalu se nachází vše, co si turista může přát – krásné pláže, zajímavé historické stavby a úchvatná příroda. Velkým zážitkem je už jen samotné přistání na letišti Madeira Airport, které se nachází asi 20 kilometrů od Funchalu a jehož ranvej se tyčí 60 metrů ve vzduchu nad hladinou Atlantského oceánu. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Funchalu z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 9 715 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Portugalsko, Madeira, Funchal, Frankfurt, L'Tur

 

Publikováno: 06.02.2012
Aktualizováno: 06.02.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Condor - Madeira - Funchal - 4 625 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist