Letenka Condor - Maledivy - Male - 8 739 Kč

Condor logo

Condor logo

Letecký snímek hlavního města Male

Letecký snímek hlavního města Male

Německý dopravce Condor ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur připravil fantastickou nabídku pro všechny milovníky exotiky. Zpáteční letenku z Frankfurtu nad Mohanem do Male, hlavního města exotického ráje Maledivy, za neuvěřitelných 8 739 Kč! Letenku je však nutné zakoupit na stránkách cestovní kanceláře L'Tur (www.ltur.de).

Odlet z mezinárodního letiště Flughafen Frankfurt am Main je ve středu 16. března a návrat zpět ve čtvrtek 24. března. Se zakoupením letenek příliš neotálejte, protože podobné nabídky se nemusejí jen tak opakovat.

Každý turista, který již někdy navštívil pohádkové souostroví Maledivy v Indickém oceánu, vám jistě potvrdí, že pro dovolenou těžko najdete ideálnější místo. Krásné liduprázdné pláže s bílým pískem a křišťálově průzračnou vodou, lehátka ve stínu palem - to je vábení, kterému se jen těžko odolává. Zvláště za cenu, která je takřka o polovinu nižší, než bývá u této destinace zvykem.

Klíčová slova: Maledivy, Male, Frankfurt, L'Tur

 

Publikováno: 11.03.2011
Aktualizováno: 01.09.2011
Autor: Ondřej Tůma

Diskuze: Letenka Condor - Maledivy - Male - 8 739 Kč

12.03.2011 14:37 marty
---.net.upcbroadband.cz

díky za tip, kdybych si mohl dovolit vzít v práci dovču, tak enváhám a frčím tam...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist