Letenka Condor - SAE - Sharjah - 6 450 Kč

Condor logo

Condor logo

Sharjah, mešita za soumraku

Sharjah, mešita za soumraku

Německé aerolinie Condor mají v nabídce luxusní tarif letenek do Spojených arabských emirátů při odletu z Německa. Většina lidí si při cestě do této arabské země vybírá hlavně Dubaj nebo Abú Dhabí, ale tentokrát se můžete podívat do méně známého, ale přesto velmi zajímavého města Sharjah. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Frankfurtu do Sharjahu vyjde na 6 450 korun!

 

Tato exkluzivní cena letenky se vztahuje na odlet 4. 11. 2011 ve 14:10 s návratem 9. 11. v 09:30.

 

Město Sharjah se nachází ve stejnojmenném emirátu na jižním pobřeží Perského zálivu. Jedná se o třetí největší a také nejlidnatější město Spojených arabských emirátů. Sharjah je po vzoru Dubaje, která je od města vzdálena pouhých 15 kilometrů také moderním městem se spoustou mrakodrapů, luxusních obchodů a restaurací. Největší atrakcí Sharjahu je čtvrť Al Qasba, kde je obří ruské kolo s překrásným výhledem a mnoho dalších turistických atrakcí. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Shajrjahu z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 37 838 korun a během letu jsou navíc dvě mezipřistání!

 

Klíčová slova: Spojené arabské emiráty, Sharjah, Frankfurt, Dubaj, Abú Dhabí

 

Publikováno: 13.10.2011
Aktualizováno: 13.10.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Condor - SAE - Sharjah - 6 450 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist