Letenka Croatia Airlines - Chorvatsko - Dubrovnik - 4 056 Kč

Croatia Airlines logo

Croatia Airlines logo

Pláž u Dubrovníku

Pláž u Dubrovníku

Pokud se v létě chystáte na dovolenou do Chorvatska a nechce se vám trmácet několik hodin autem a stát v dlouhých kolonách, tak by vás mohla zaujmout akční nabídka letenek dopravce Croatia Airlines, která nabízí přímé lety z Prahy na období letních prázdnin. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Dubrovniku může být vaše za solidních 4 056 korun!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 9. června 2018 v 10:40 s návratem 16. června ve 21:20.

Dubrovník leží na jihu Chorvatska na břehu Jaderského moře a právem je označován jako perla Jadranu. Jeho historické centrum je zapsáno na seznamu UNESCO. Mezi nejznámější historické památky města patří kostel svatého Blažeje, Knížecí palác a pevnost svatého Jana s námořním muzeem. Za návštěvu také rozhodně stojí přístav na předměstí Gruž s tradičním tržištěm. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Dubrovníku z Prahy s jiným dopravcenm, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 6 016 korun!

Klíčová slova: Chorvatsko, Dubrovnik

 

Publikováno: 22.02.2018
Aktualizováno: 22.02.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Croatia Airlines - Chorvatsko - Dubrovnik - 4 056 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist