Letenka ČSA - Asie - Singapur - 17 964 Kč

ČSA logo

ČSA logo

Marina Bay Sands resort

Marina Bay Sands resort

Náš vlajkový dopravce ČSA nabízí díky spolupráci s Etihadem novou linku z české metropole do Singapuru. K této příležitosti je také nabídka akčních tarifů letenek, díky kterým si můžete letenku včetně všech poplatků z Prahy do Singapuru pořídit za přijatelných 17 964 korun! Při obou cestách se letí s mezipřistáním v Abú Dhabí!

 

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 28. 2. 2013 ve 22:25 s návratem 6. 3. v 19:45.

 

Singapur je městský stát na jihovýchodě Asie, leží jižně od Malajského poloostrova, od kterého je oddělen průlivem Johor. Ve městě si mnoho návštěvníků zpočátku připadá jak na jiné planetě, především díky pořádku, čistotě a ultramoderními budovami. Mezi největší turistická lákadla patří čínská čtvrť, chrám Sri Mariammanm, Singapore Flyer (největší Ruské kolo na světě), Čínské zahrady, park Merlion a hotel Marina Bay Sands Resort. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Singapuru s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 20 224 korun a taktéž poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Singapur, Abú Dhabí

 

Publikováno: 27.09.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka ČSA - Asie - Singapur - 17 964 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist