Letenka ČSA - Dánsko - Kodaň - 2 199 Kč

ČSA logo

ČSA logo

Populární kavárny na břehu kanálu

Populární kavárny na břehu kanálu

Náš vlajkový dopravce ČSA nabízí zajímavý tarif letenek do dánské metropole za výhodné ceny. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Kodaně může být vaše za příjemných 2 199 korun!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 24. 10. 2013 ve 14:55 s návratem 27. 10. v 19:55. Za stejnou cenu jsou letenky k dispozici v několika termínech v období od 8. října až do 14. prosince!

Kodaň je hlavním a také největším městem Dánského království. Město leží na východě země na ostrovech Zealand a Amager. Pobřeží Švédska je od Kodaně vzdáleno vzdušnou čarou pouhých 20 kilometrů. Nejnavštěvovanější turistickou atrakcí města je bronzová socha malé mořské víly, přístavní pevnost Kastellet a zábavní park Tivoli. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Kodaně s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 4 031 korun!

Klíčová slova: Dánsko, Kodaň

 

Publikováno: 27.08.2013
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka ČSA - Dánsko - Kodaň - 2 199 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist