Letenka ČSA - Dánsko - Kodaň - 2 493 Kč

ČSA logo

ČSA logo

Přístav Nyhavn v Kodani

Přístav Nyhavn v Kodani

Náš vlajkový dopravce ČSA nabízí akční tarif letenek do Dánska za velmi přijatelnou cenu. Zpáteční letenka z Prahy do dánské metropole Kodaně může být vaše za solidních 2 493 korun! Letenky je nutné rezervovat nejpozději do 14. dubna 2013!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 17. 7. 2013 s návratem 20. 7. Za stejnou cenu jsou k dispozici další volné termíny od června až do srpna 2013!

Kodaň je hlavním a také největším městem Dánského království. Město leží na východě země na ostrovech Zealand a Amager. Pobřeží Švédska je od Kodaně vzdáleno vzdušnou čarou pouhých 20 kilometrů. Nejnavštěvovanější turistickou atrakcí města je bronzová socha malé mořské víly, přístavní pevnost Kastellet a zábavní park Tivoli. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Kodaně s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 4 383 korun!

Klíčová slova: Dánsko, Kodaň

 

Publikováno: 10.04.2013
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka ČSA - Dánsko - Kodaň - 2 493 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist