Letenka ČSA - Francie - Štrasburk - 2 888 Kč

ČSA logo

ČSA logo

Most přes řeku Ill

Most přes řeku Ill

Náš vlajkový dopravce ČSA nabízí akční tarif letenek hned do několika evropských destinací, přičemž cenově nejzajímavější je rozhodně letenka do Francie. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Štrasburku může být vaše za přijatelných 2 888 korun! Letenku je nutné zakoupit nejpozději do 9. září!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 4. 10. 2012 v 07:15 s návratem 7. 10. v 19:05. Za stejnou cenu letenky jsou k dispozici také termíny na listopad a prosinec.

 

Štrasburk je hlavním městem regionu Alsasko, nachází se ve východní Francii na hranicích s Německem. Centrem města protéká řeka Ill a východní částí města protéká řeka Rýn, která tvoří přírodní hranici s Německem. V historickém centru města zapsaném na seznamu UNESCO je spousta historických památek, kterým vévodí gotická katedrála Notre-Dame patřící k nejvyšším kostelům na světě. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Štrasburku s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 4 882 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Francie, Štrasburk, Německo

 

Publikováno: 05.09.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka ČSA - Francie - Štrasburk - 2 888 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist