Letenka ČSA - SAE - Abú Dhabí - 8 990 Kč

ČSA logo

ČSA logo

Mešita Sheikh Zayed v Abu Dhabi

Mešita Sheikh Zayed v Abu Dhabi

Náš národní dopravce ČSA přichází po delší době opět se zajímavým akčním tarifem letenek. Tentokrát můžete pořídit zpáteční letenku včetně všech poplatků z Prahy do Abú Dhabí za velmi slušných 8 990 korun!

 

Letenku si ale musíte zakoupit nejpozději 28. 8. 2011 a tato cena platí pro lety v září, říjnu a listopadu letošního roku. Za tuto cenu můžete například odletět 21. 9. 2011 s návratem 30. 9.

 

Abú Dhabí je hlavním městem Spojených arabských emirátů ležící na břehu Perského zálivu. Abú Dhabí je městem naprostého luxusu a přehlídkou velkolepostí. Dominantou města je obrovská mešita šajcha Zajda a mezi další turistická lákadla patří Ferrari World (okruh pro závody Formule 1) a největší zábavní park na světě, ve kterém je také nejrychlejší horská dráha světa. Obvyklá cena zpátečních letenek z Prahy do Abú Dhabí u jiných dopravců začíná na 16 185 korunách!

 

Klíčová slova: Spojené arabské emiráty, Abú Dhabí

 

Publikováno: 25.08.2011
Aktualizováno: 01.09.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka ČSA - SAE - Abú Dhabí - 8 990 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist