Letenka Delta Air Lines - Belize - Belize City - 13 324 Kč

Delta Airlines logo

Delta Airlines logo

Bariéra Belize - druhý největší korálový útes na světě

Bariéra Belize - druhý největší korálový útes na světě

Letecká společnost Delta Air Lines nabízí zajímavý akční tarif letenek, díky kterému se můžete letos na podzim podívat za velmi zajímavou cenu do exotického Karibiku. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Belize City může být vaše za krásných 13 324 korun! Během obou letů se letí s mezipřistáním v Amsterdamu.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 3. listopadu 2017 ve 14:05 s návratem dne 12. listopadu ve 13:00.

Belize City je největším městem středoamerického státu Belize. Leží na pobřeží Karibského moře, u ústí stejnojmenné řeky a je významným přístavem a obchodním centrem celého regionu. K pozoruhodným technickým památkám patří otočný most, spojující severní a jižní část města rozdělenou řekou, který je jediným ručně obsluhovaným dosud fungujícím na světě. Tím, co však do Belize City láká většinu návštěvníků, je blízkost Bariéry Belize – druhého největšího korálového útesu na světě. Tento 300 kilometrů dlouhý pás táhnoucí se při pobřeží, který je domovem asi 600 druhů živočichů, byl pro svou unikátnost zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Belize z Prahy s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 21 336 korun a rovněž budou během obou letů dvě mezipřistání!

Klíčová slova: Belize, Belize City, Amsterdam

 

Publikováno: 08.06.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Delta Air Lines - Belize - Belize City - 13 324 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist