Letenka Delta Air Lines - Portoriko - San Juan - 8 563 Kč

Delta Airlines logo

Delta Airlines logo

Pobřeží města San Juan

Pobřeží města San Juan

Letecká společnost Delta Air Lines nabízí akční tarif letenek do Portorika na leden 2019. V tuto dobu je v Portoriku hlavní sezóna s tropickými teplotami, takže je příjemné se tam během ledna, kdy u nás panuje zima vydat ohřát a vykoupat v moři. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Vídně do San Juanu vyjde na krásných 8 563 korun!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 22. ledna 2019 v 06:55 s návratem 31. ledna ve 14:10.

V současnosti je San Juan nejdůležitějším hospodářským, společenským, kulturním a intelektuálním centrem Portorika. Velký význam přirozeně hraje cestovní ruch, neboť Portoriko je častým cílem pro turisty, toužící po odpočinkové dovolené v srdci Karibiku. San Juan disponuje i řadou historických památek. Největší koncentraci pamětihodností lze očekávat ve staré části města, která byla roku 1983 pro své půvaby a nevyčíslitelnou hodnotu zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Portorika z Prahy, tak výás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 18 913 korun a navíc budou během letu dvě mezipřistání!

Klíčová slova: Portoriko, San Juan, Vídeň

 

Publikováno: 19.04.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Delta Air Lines - Portoriko - San Juan - 8 563 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist