Letenka El Al - Izrael - Tel Aviv - 3 800 Kč

El Al logo

El Al logo

Tel Aviv, panorama

Tel Aviv, panorama

Izraelský národní dopravce El Al nabízí akční tarif letenek do Izraele na leden a únor 2013. Díky tomu si můžete pořídit zpáteční letenku včetně všech poplatků z Prahy do Tel Avivu za velmi pěkných 3 800 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 20. 1. 2013 ve 22:25 s návratem 24. 1. v 17:55. Za stejnou cenu se dají pořídit letenky i v několika dalších termínech v lednu a v únoru.

 

Tel Aviv je druhým největším městem Izraele, leží uprostřed západního břehu izraelského území na břehu Středozemního moře. Hlavním turistickým lákadlem města je jeho centrální část – Bílé město, které je od roku 2003 zapsáno na seznamu UNESCO. O zábavu zde budete mít postaráno i po západu slunce, jelikož o Tel Avivu se říká, že je to město, které nikdy nechodí spát. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Tel Avivu s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 8 282 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Izrael, Tel Aviv

 

Publikováno: 22.10.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka El Al - Izrael - Tel Aviv - 3 800 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist