Letenka Ethiopian - Etiopie - Addis Abeba - 13 896 Kč

Logo společnosti Ethiopian

Logo společnosti Ethiopian

Krajina

Krajina

Etiopský národní dopravce Ethiopian nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur akční letenky s přímým letem do etiopské metropole Addis Abeba. Zpáteční letenka včetně všech poplatků přijde na krásných 13 896 korun.

 

K dispozici je tentokrát hned několik dat, kdy je možné odletět, letenky jsou limitovány pouze volným místem v letadle. Doba pobytu je také různá, k dispozici je 7, 8, 11 a 14 dní. Jako příklad uvádíme odlet z Frankfurtu 8.3. ve 22:40 s návratem 22.3. v 10:45.

 

Je potřeba brát na vědomí, že cena nejlevnějších zpáteční letenek z Prahy do Addis Abeby se pohybuje kolem 19 tisíc korun a nikdy se nejedná o přímý let, vždy je nutné minimálně jedno mezipřistání, kde je potřeba přestoupit. Proto je tato cena letenky opravdu lákavá.

 

Tato cena letenky platí pouze při rezervaci prostřednictvím webu cestovní kanceláře L'Tur na www.ltur.com (http://www.ltur.com/de/flug.htm)

 

Klíčová slova: Etiopie, Addis Abeba, Frankfurt, L'Tur

 

Publikováno: 22.02.2011
Aktualizováno: 02.09.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ethiopian - Etiopie - Addis Abeba - 13 896 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist