Letenka Eurowings - Namibie - Windhoek - 11 340 Kč

Logo letecké společnosti Eurowings

Logo letecké společnosti Eurowings

Kristův kostel ve městě Windhoek

Kristův kostel ve městě Windhoek

Pokud je vaším cestovatelským snem objevovat krásy černého kontinentu, pak by vás mohl zaujmout akční tarif letenek aerolinek Eurowings do Namibie během září, kdy je zde hlavní turistická sezona. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Drážďan do Windhoeku může být vaše za báječných 11 340 korun! Při obou letech se letí s krátkým mezipřistáním v Kolíně nad Rýnem.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 6. září 2017 v 16:20 s návratem 14. září v 18:05.

Windhoek je hlavní a největší město Namibijské republiky, které leží v centrální části Namibie. Letiště poblíž Windhoeku je hlavní vstupní branou pro turisty směřující do Namibie a metropole je rovněž výchozím bodem účastníků safari. Ve městě se nachází řada pozoruhodných staveb z německého koloniálního období. Pokud byste chtěli ve stejném tremínu odletět do Windhoeku z Prahy, takvás nejlevněší zpáteční letenka vyjde na 21 422 korun a během cesty budou dvě mezipřistání!

Klíčová slova: Namibie, Windhoek, Drážďany  

 

Publikováno: 30.03.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Eurowings - Namibie - Windhoek - 11 340 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist