Letenka Flydubai - Omán - Maskat - 6 626 Kč

Logo letecké společnosti flydubai

Logo letecké společnosti flydubai

Mešita sultána Kábúse v Maskatu

Mešita sultána Kábúse v Maskatu

Letecká společnost flydubai si připravila další lákavý tarif letenek, tentokrát do Ománu. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Maskatu může být vaše za báječných 6 626 korun (v ceně letenky je zahrnuto odbavené zavazadlo do 20 kg)! Při obou letech se letí s mezipřistáním v Dubaji.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 20. dubna 2017 ve 13:50 s návratem 27. dubna v 05:10.

Maskat je hlavním a největším městem Sultanátu Omán, státu rozprostírajícího se na jihovýchodním pobřeží Arabského poloostrova. Při návštěvě ománské metropole stojí za návštěvu dvojice pevností Al Jalali a Al Mirani, které byly postaveny ve druhé polovině 16. století během portugalské nadvlády a sloužily jako vězení. V dnešní době fungují jako muzeum. Hlavní duchovní stavbou ve městě Maskat je obrovská mešita sultána Kábúse, která byla dokončena roku 2001 a patří mezi největší mešity světa. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do z Prahy do Maskatu s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 11 659 korun!

Klíčová slova: Omán, Maskat, Dubaj

 

Publikováno: 08.12.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Flydubai - Omán - Maskat - 6 626 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist