Letenka Flydubai - Thajsko - Bangkok - 9 693 Kč

Logo letecké společnosti flydubai

Logo letecké společnosti flydubai

Bangkok, stúpa Phra Sri Ratana Chedi, součást Phra Borom Maha Ra

Bangkok, stúpa Phra Sri Ratana Chedi, součást Phra Borom Maha Ra

Letecká společnost flydubai nabízí lákavý tarif letenek do Thajska na jaro 2017. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Bratislavy do Bangkoku může být vaše za báječných 9 693 korun! Při obou letech se letí s mezipřistáním v Dubaji a letenky je nutné zakoupit nejpozději do 5. prosince 2016! V ceně letenky je odbavené zavazadlo s váhou do 20 kilogramů a příruční zavazadlo s váhou do 7 kilogramů.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 14. dubna 2017 ve 14:00 s návratem dne 25. dubna v 02:30.

Bangkok je hlavním a také největším městem Thajska, leží na jihu země na toku řeky Chao Phraya. Město je centrem cestovního ruchu, které nabízí nepřeberné množství lákadel, kterým málokdo odolá. Mezi nejnavštěvovanější místa Bangkoku patří staré královské město, královský palác a v jeho komplexu královská kaple Wat Phra Kaeo. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Bangkoku z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 15 690 korun a rovněž poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Thajsko, Bangkok, Bratislava, Dubaj

 

Publikováno: 01.12.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Flydubai - Thajsko - Bangkok - 9 693 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist