Letenka Germanwings - Istrie - Pula - 4 325 Kč

Germanwings logo

Germanwings logo

Amfiteátr v Pule

Amfiteátr v Pule

Letecká společnost Germanwings nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur last minute letenky do Chorvatska při odletu z Německa. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Berlína do města Pula může být vaše za solidních 4 325 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 9. 8. 2012 v 10:40 s návratem 21. 8. ve 12:45. Pokud je pro vás 12 dní příliš dlouhá doba, za stejnou cenu jsou k dispozici také letenky s pobytem na pět dní.

 

Pula je město a důležitý přístav na jihu Istrijského poloostrova. Pula je oblíbenou turistickou destinací, v okolí města je Brijunský národní park, Titova letní rezidence a turistické centrum Punta Verudela. Pro turisty je ale nejzajímavější místní amfiteátr, který je druhý největší a nejvýznamnější na světě, hned za koloseem v Římě. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Puly z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 10 385 korun a navíc budou během cesty dvě mezipřistání!

 

Klíčová slova: Chorvatsko, Pula, L'Tur, Berlín

 

Publikováno: 07.08.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Germanwings - Istrie - Pula - 4 325 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist