Letenka Germanwings - Korsika - Calvi - 3 537 Kč

Germanwings logo

Germanwings logo

Nádherná pláž na Korsice

Nádherná pláž na Korsice

Letecká společnost Germanwings nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur super last minute letenky na Korsiku. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Kolína nad Rýnem do městečka Calvi může být vaše za báječných 3 537 korun!

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 9. dubna 2016 v 07:10 s návratem 16. dubna v 09:30.

Napoleonovo rodiště a čtvrtý největší ostrov Středozemního moře patří díky svým prosluněným plážím, zachovalým historickým městečkům a rozmanité krajině vzpínající se od mořských břehů až do hornatého vnitrozemí s vrcholky přesahujícími 2 500 m.n.m k vyhledávaným letoviskům, a to jak mezi vyznavači odpočinkové dovolené strávené na vyhřáté pláži pod slunečníkem, tak mezi těmi turisty, kteří dávají přednost aktivnějšímu prožívání drahocenných dnů volna. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět na Korsiku z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 28 721 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Francie, Korsika, L'Tur, Kolýn nad Rýnem

 

Publikováno: 07.04.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Germanwings - Korsika - Calvi - 3 537 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist