Letenka Iberia - Brazílie - Sao Paulo - 12 725 Kč

Iberia logo

Iberia logo

Pohled na Sao Paulo

Pohled na Sao Paulo

Španělský národní dopravce Iberia nabízí akční tarif letenek do Brazílie při odletu z Německa v červnu 2012. Zpáteční letenku včetně všech poplatků z Berlína do Sao Paula tak můžete pořídit za solidních 12 725 korun! Při obou cestách se letí s mezipřistáním v Barceloně.

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 13. 6. 2012 v 15:25 s návratem 21. 6. ve 13:45.

 

Sao Paulo leží na jihovýchodě Brazílie asi 70 kilometrů od pobřeží Atlantického oceánu, počtem obyvatel se jedná o největší město Brazílie a současně také celé jižní polokoule. Samotné město nabízí nepřeberné množství turistických zajímavostí, jako je například katedrála Sé, mrakodrap Banespa s observatoří, podmořské akvárium a zoologická zahrada (největší v Brazílii). Velkým lákadlem pro turisty je také blízkost světoznámých vodopádů Iguazu. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Sao Paula z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 20 189 korun a taktéž poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Brazílie, Sao Paulo, Barcelona

 

Publikováno: 02.04.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Iberia - Brazílie - Sao Paulo - 12 725 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist