Letenka Jetairfly - Jordánsko - Akaba - 3 822 Kč

Logo společnosti Jetairfly

Logo společnosti Jetairfly

Město Akaba

Město Akaba

Letecká společnost Jetairfly nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'tur super last minute letenky do sluncem zalitého Jordánska při odletu z Belgie. Zpáteční letenka včetně všech poplatků může být vaše za senzačních 3 822 korun!

Tato cena letenky se vztahuje na odlet  6. 10. 2013 ve 13:30 s návratem 13. 10. ve 20:15.

Akaba je jediným jordánským přístavním městem a nachází se v jižní části území Jordánského hášimovského království, při březích Akabského zálivu Rudého moře, nedaleko hranic s Izraelem a Saúdskou Arábií. V současnosti je Akaba známá především jako vyhledávaný turistický rezort, do kterého přijíždějí turisté prožívat nezapomenutelnou dovolenou na mořském břehu. Každoročně sem míří zhruba půl miliónu dovolenkářů, mezi nimiž jsou jak příznivci pasivní relaxace na pláži, tak o něco aktivnější rekreanti, kteří holdují potápění a nejraději obdivují krásy korálových útesů, nacházejících se u pobřeží pod hladinou Rudého moře. Pokud byste chtěli ve stejném termínu vyrazit do Akaby z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 20 301 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Jordánsko, Akaba, L'Tur, Brusel 

 

Publikováno: 04.10.2013
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Jetairfly - Jordánsko - Akaba - 3 822 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist