Letenka KLM - Karibik - Curacao - 12 500 Kč

KLM logo

KLM logo

Pláž Kleine Knip

Pláž Kleine Knip

Duben je pro dovolenou v Karibiku ideálním měsícem, protože slibuje příjemné teploty okolo 30 stupňů, ale hlavně se jedná o měsíc s nejmenším počtem srážek z celého roku. A právě na duben má nizozemská letecká společnost KLM v nabídce akční tarif letenek na karibský ostrov Curacao. Zpáteční letenku včetně všech poplatků z Norimberku do Willemstadu tak můžete pořídit za solidních 12 500 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 10. 4. 2012 v 06:10 s návratem 18. 4. v 15:50. Při obou letech se letí s mezipřistáním v Amsterdamu, ale lety na sebe ihned navazují, takže na amsterdamském letišti Schiphol budete čekat ani ne hodinu!

 

Ostrov Curacao leží v jižní části Karibiku asi 60 kilometrů od pobřeží Venezuely. Na ostrově se nacházejí pohádkově krásné pláže a také spousta míst, která jsou zapsána na seznamu UNESCO. Curacao je také rájem pro potápěče, díky velkému množství korálových útesů. Velkým lákadlem pro turisty jsou také vyhlášené rezervace, ve kterých je k vidění unikátní fauna a flora. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět na Curacao z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 21 772 korun a navíc budou během letu dvě mezipřistání!

 

Klíčová slova: Curacao, Willemstad, Norimberk, Amsterdam, Venezuela

 

Publikováno: 06.03.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka KLM - Karibik - Curacao - 12 500 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist