Letenka KLM - Súdán - Chartúm - 11 775 Kč

KLM logo

KLM logo

Chartúm - mešita a hotel Corinthia

Chartúm - mešita a hotel Corinthia

Nizozemská letecká společnost KLM nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur poslední volné letenky do netradiční, ale zajímavé destinace – Súdánu. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Kolína nad Rýnem do Chartúmu může být vaše za solidních 11 775 korun! Při obou letech se letí s mezipřistáním v Amsterdamu.

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 28. 9. 2012 v 06:25 s návratem 8. 10. v 01:25.

 

Chartúm je hlavním městem Súdánu, město leží na východu země v údolí řeky Nilu na jihovýchodním okraji Sahary. Na protilehlém břehu Nilu se nachází největší súdánské město Omdurman. V Chartúmu je jedno z největších venkovních tržišť v Africe, za návštěvu stojí také katolická a anglikánská katedrála, botanické zahrady, místodržitelský palác, mešita a Mahdího mauzoleum. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Chatúmu z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 18 692 korun a taktéž poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Súdán, Chartúm, Kolín nad Rýnem, L'Tur, Amsterdam

 

Publikováno: 26.09.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka KLM - Súdán - Chartúm - 11 775 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist