Letenka LOT - Kazachstán - Astana - 6 990 Kč

LOT logo

LOT logo

Mešita Nur-Astana v Astaně

Mešita Nur-Astana v Astaně

Polská letecá společnost LOT nabízí akční tarif letenek, díky kterému se můžete letos na podzim vydat navštívit Kazachstán. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Astany může být vaše za příjemných  6 990 korun! Při obou letech se letí s mezipřistáním ve Varšavě!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet ve dne 1. listopadu 2019 v 19:50 s návratem ve dne 5. listopadu ve 13:55.

Astana je hlavním městem Kazachstánu a rozprostírá se v širé stepní krajině při březích řeky Išim. Tento měsíc zde bylo uvedeno do provozu obrovské veřejné kluziště s rozlohou 3 500 čtverečních metrů. Turisté zde mohou mimo jiné obdivovat také populární atrakci Ledové město, která je umístěna v areálu výstaviště. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Astany z Prahy s jiným dopravcem, tak vás nejlevnšjí zpáteční letenka vyjde na 8 548 korun a rovněž poletíte při každé cestě s mezipřistáním!

Klíčová slova: Kazachstán, Astana

 

Publikováno: 08.08.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka LOT - Kazachstán - Astana - 6 990 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist