Letenka Monarch - Pyrenejský pol. - Gibraltar - 2 370 Kč

Logo letecké společnosti Monarch

Logo letecké společnosti Monarch

Gibraltar, pohled na přistávací dráhu letiště

Gibraltar, pohled na přistávací dráhu letiště

Letecká společnost Monarch, která patří k největším nízkonákladovým dopravcům Velké Británie nabízí akční tarif letenek na jih Pyrenejského poloostrova při odletu z Londýna. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Londýna (Luton) na Gibraltar vyjde při použití promo kódu WARMUP (sleva 10 liber na osobu) na velmi lákavých 2 370 korun! Z ČR do Londýna se nejlevněji dostanete s dopravcem Ryanair, u kterého se dá zpáteční letenka z Brna do Londýna pořídit okolo 1 500 korun!

 

Cena letenky z Londýna na Gibraltar se vztahuje na odlet 24. 4. 2012 v 07:00 s návratem 1. 5. v 11:45.

 

Gibraltar je zámořské území Spojeného království, které se nachází na jihu Pyrenejského poloostrova. Gibraltar se rozkládá na vápencové skále Rock of Gibraltar a odděluje Gibraltarskou zátoku od Středozemního moře. Gibraltar navštíví každoročně přes 7 milionů turistů. Na Gibraltaru také žije jediná evropská kolonie opic – magot bezocasý. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět na Gibraltar z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 11 089 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Gibraltar, Velká Británie, Londýn, Ryanair

 

Publikováno: 27.02.2012
Aktualizováno: 27.02.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Monarch - Pyrenejský pol. - Gibraltar - 2 370 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist